background - Další rozšíření pro SW Battlefront
Další rozšíření pro SW Battlefront

Další rozšíření pro SW Battlefront

16. 04. 2016
Robin Oleksink
1 obrázků
6 min čtení

Vývojáři oznámili nový, celkově druhý DLC pack pro Star Wars Battlefront , který dostanou majitelé Season Passu. DLC dostalo název Bespin. Můžeme se na něj těšit v červnu a bude bezplatný pro PC, XBOX ONE a PS4.

MPBF

Dostaneme se na čtyři nové mapy, prostřednictvím všech herních režimů nabízených již v základu. Můžeme se tak těšit do Oblačného města a jeho okolí. V Oblačném městě uvidíme AT-AT, do oblak poletíme v režimu Fighter Squadron a dokonce strávíme nějaký čas v karbonovém moři.

DLC bude obsahovat mimo jiné také další blastery (zbraně), Star Cards i nový režim. Přidáni budou také dva noví hrdinové: Landa Calrissiana a nájemného lovce Dengara. (Tyto postavy jsme mohli vidět v klasické trilogii Hvězdných válek)

Vývojáři také prozradili, že majitelé Season Passu pro Star Wars Battlefront se mohou těšit v každém novém rozšíření na dva nové hrdiny. Celkově nám tedy přibude osm hratelných hrdinů. Již za dva z nich můžeme hrát v prvním rozšíření Outer Rim a to za Greeda a Niena Nunbu. Studio DICE poskytne více informací o hrdinech zřejmě až v létě.

Majitelé Seasoun Passu již teď mohou využívat různé výhody ve hře jako například:

Víkendy s dvojnásobným skóre, komunitní mise a speciální akce na přihlášení do hry zaručí hráčům více zkušeností, kreditů a předmětů.

Nové karty s Hutty - kde si odemkneme nové Star Cards jako Berseker, nebo Ion Neutralizer

Speciálně pro 4. května - u příležitosti oslav Dne Hvězdných válek, vývojáři naplánovali několik skvělých aktivit, o kterých se dozvíme bohužel také později.

V poslední řadě nám bylo slíbeno i více možností jak si užít hru Star Wars v off-line režimu.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background