background - Odloženo Mirror's Edge: Catalyst
Odloženo Mirror's Edge: Catalyst

Odloženo Mirror's Edge: Catalyst

22. 04. 2016
Tomáš Kašpar
3 obrázků
3 min čtení

Ale pouze o 14 dní. Původní datum vydání bylo stanoveno na 24. května tohoto roku. Z důvodu toho, že zítra startuje uzavřená beta, se vývojáři rozhodli datum vydání posunout na 9. června. Chtějí mít totiž více času na opravení chyb a doladění detailů.

Vývojáři to okomentovali se slovy:

„Jak jistě víte, chystáme otevřít brány do města Glass účastníkům uzavřené bety. Jedním z klíčových prvků bety je Social Play, který jsme blíže popsali v nedávném videu. Pro Social Play jsme vyvinuli zcela novou online technologii. Chceme se ujistit, že máme dostatek času k prostudování zpětné vazby z uzavřené bety. To je důvod, proč chceme trochu více času, abychom hru zdokonalili. Jsme přesvědčeni, že další dva týdny navíc nám umožní, aby hra byla úžasná, tak jak si přejete.“

Posun o dva týdny není tak razantní, a když to hru vylepší, je to jenom dobře. Takže znovu, se hbitou slečnou Faith se budeme prohánět po střechách města Glass 9. června ve verzích pro PC, PS4 a Xbox One.

Hráli jste první díl?

Ano
Ne
Chystám se před vydáním dvojky
Celkem hlasů: 24
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background