background - Český student navrhl nový iPhone!
Český student navrhl nový iPhone!

Český student navrhl nový iPhone!

24. 04. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

Před nedávnem byl představen nový telefon od společnost Apple. Tím je iPhone SE, který se vrací ke kořenům v jednoduchosti, velikosti, ale designem zůstává u nových modelů. Hlavně je však mnohem levnější než ostatní telefony od Applu.

Marek Weidlich však připomněl slova Steva Jobse "Nikdo si nechce kupovat telefon s velkým displejem," prohlásil tato slova v roce 2010. Od té doby se však mnohé změnilo a samotný Apple přešel na koncept velkých a různobarevných telefonů.

To Marek shledává špatným a tak navrhl nový a jednoduchý design. Tzv. iPhone Next Vision se okamžitě zalíbil mnoha fanouškům Applu. Zahraniční novináři se snaží získat na Marka kontakt a získat s ním Interview. Zda však Apple využije tohoto krásného a nového designu nevím.

iPhone vision Next se 4,7” displejem je pouze v jedné barevné variantě a velikost má 64Gb nebo 256GB. Fotoaparát je na tomto modelu umístěn nezvykle na středu krytu a displej pokrývá celou obrazovku.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background