background - Pozor na spoilery z Uncharted 4 !
Pozor na spoilery z Uncharted 4 !

Pozor na spoilery z Uncharted 4 !

29. 04. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
3 min čtení

Poslední dobrodružství Nathana Draka vychází již za 12 dní. Několik obchodů ze Severní Ameriky, Velké Británie a Německa však začaly hru prodávat v den, kdy mělo původně nové Uncharted vyjít.

Sony tvrdí, že během distribuce se ztratilo několik balíků se hrou, proto Sony i Naughty Dog spolupracují s policií. Kreativní ředitel Neil Druckmann proto varuje před případnými spoilery. Je možné, že se během několika dní na internetu objeví videa nebo články o hře, dávejte si tedy pozor a unikněte případným spoilerům.

Už jen pár dní, a vaší mašinku otestuje pravděpodobně nejlépe vypadající hra, která dosud spatřila světlo světa. Zaškrtněte si tedy v kalendáři 10. květen, a hned ráno vyrazte do obchodů pro nové Uncharted, one last time.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background