background - Co se děje v Bethesdě?
Co se děje v Bethesdě?

Co se děje v Bethesdě?

5. 05. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
3 min čtení

Pomalu se nám blíží E3, ta se koná 16. - 18. června v LA. Pokud nevíte, co E3 je, tak se jedná o videoherní výstavu, na které vývojáři a herní studia prezentují své hry. Jako obvykle se múžeme těšit na Sony, Microsoft, Ubisoft, Nintendo, EA a v neposlední řadě právě Bethesdu. Ta plánuje na letošní E3 odhalit RPG, které doposud nebylo odhaleno.

Jedna ze spekulací přichází opět na staré dobré téma, které je do nekonečna zmiňované. Jde o Fallout 4, který několikrát Bethesda zamítla a tím vyvrátila některé spekulace. Přesto si někteří myslí, že právě Falloutu se dočkáme.

Další a mnohem pravděpodobnější teorii je Dishonored II. O tom se již několikrát mluvilo a mělo by nést podtitul Darkness of Tyvia. První díl sklidil neočekávaně dobrý ohlas u novinářů, ale hlavně u hráčů, kteří netrpělivě volají po dalším dílu.

Zda se teorie potvrdí, nebo se dočkáme uplně nového RPG, jako například nového The Elders Scrolls, si budeme muset počkat do E3.

Budete sledovat E3?

Ano
Ne
Nevím
Celkem hlasů: 287
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background