background - Need for Speed a nový update!
Need for Speed a nový update!

Need for Speed a nový update!

29. 04. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
5 min čtení

Need for Speed přináší novou aktualizaci, která Vám do hry přidá nové události jak v režimu pro jednoho hráče, tak do režimu více hráčů. Hráči nyní mohou závodit v nových SpeedLists, a ti, kteří dokončí příběh, mohou hrát Prestige verze solo akcí.

SpeedLists Vám přináčí pět předem stanovených událostí mezi živými hráči v režimu Quick Play, Speed, Style nebo Mixed modes. Po každé odjeté události dostanete body, podle Vašeho umístění v závodu. Po skončení těchto pěti závodů vzejde vítěz jezdec, který bude mít nejvíce bodů. Jako vítěz můžete čekat na připojení nových hráčů a závody opakovat. Hraním se můžete stát z Pouličního závodníka, Mistrem světa.

speed

Po dokončení hry se Vám přidá aplikace do telefonu, která Vám umožní kdykoliv budete chtít přepínat mezi pravidelnými a Prestige událostmi. Prestige události jsou náročnější události těch, které jste hráli v příběhu. Dá se tedy říct, že byla přidána nová obtížnost.

Nové Aktiviti Vám přichází ve formě Drift Corners a Speed Runs. Otestují tak Vaše schopnosti v driftování, či schopnosti ve zběsile rychlé jízdě. Musíte tedy zadriftovat kolem rohů jak nejlépe umíte, nebo ve Speed Runs ujíždět autem jak nejrychleji to bude možné. Čím méněkrát narazíte do zdi, tim více dostanete na konci bodů.

drift2

K dispozici jsou nové trofeje a úspěchy, a to díky SpeedLists a Prestige režimu. Změny jsou také v Daily Challenges. Nyní dostanete nový potisk za každou dokončenou výzvu.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background