Prozrazení postavy z Watch Dogs 2?

Prozrazení postavy z Watch Dogs 2?

6. 05. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Na povrch zemský se dostala informace o možné podobě postavy z Watch Dogs 2.

Obrázek udajně hlavní postavy Watch Dogs byl postnutý na Instagramovém profilu uživatele thekingcort. Jedná se o umělce, producenta, který žije v LA. Profil je nyní soukromý. Zachytit se postavu podařilo NerdLeaks.

Postava je Asijského původu s baseballovou čepicí a šátkem přes obličej. Postoj zaujímá podobně jako Aiden Pearce z prvního dílu Watch Dogs. Kromě toho má na zádech brašnu a stejně jako Aiden, drží v levé ruce mobilní telefon, který slouži jako hlavní příslušenství a ve druhé ruce má pistol. Předpokládá se tedy, že je to opravdu postava z Watch Dogs 2.

postava

Titulek u samotné fotky zní nějak takto: Výbuchy, které dělá pomocí pohybů, tvoří jeho hlavní znak v nové sérii videohry.

Ubisoft již uvedlo, že pokračování Watch Dogs bude do konce jejich finančního roku, což je duben 2017. Předběžný datum je zatím známý 20.11.2016.

Aiden

Je to běžné, když se blíží E3, úniky z her jsou častější a častější. Ubisoft bude na konferenci E3 13. června, od 14 hodin našeho času. Livestream pokládáme za samozřejmý.

Kdo ví, nakonec možná opravdu bude tato postava hlavním aktérem Watch Dogs 2.

Je podle Vás toto nová postava Watch Dogs 2?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 125
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background