background - Far Cry 5 ve vývoji?
Far Cry 5 ve vývoji?

Far Cry 5 ve vývoji?

7. 05. 2015
Jiří Gabriel
0 obrázků
11 min čtení

Jako první musíme upozornit, že všechno, co tu přečtete, jsou z většiny spekulace a konspirační teorie. Hra Far Cry 5 by měla být následovnice předešlých dílu této velice slavné série od vývojářství Ubisoft. Ubisoft má i jiné velice známé série například jako Assassin's Creed. Takže bychom se mohli přesunout k samotným spekulacím o hře.

Ubisoft vydal zhruba před půl rokem jistou anketu. V anketě byla otázka, v jakém prostředí by se měla hra Far Cry 5 odehrávat. V tomto článku budeme psát o jednotlivých možnostech herního prostředí pro Far Cry 5. Tyto prostředí se budou dost lišit od prostředí předchůdců této hry. Bude se jednat o dost jiná prostředí, která moc her nenabízí.

1. Prostředí s dinosaury. Prostředí s dinosaury v anketě získalo 34.34% všech hlasů. Prostředí by se mělo podobat filmu Jurský Park. Já bych osobně zvolil jinou možnost herního prostředí, ale ostatní si ho zvolili sami. Tudíž toto prostředí je nejpravděpodobnější pro hru Far Cry 5, ale tohle jsou ovšem pouze spekulace, tudíž nevíme, jak se rozhodne Ubisoft.

2. Divoký západ 19. století. Prostředí divokého západu v anketě získalo 8.68% všech hlasů. Prostředí divokého západu nabízí málo her. Ovšem známá herní série, která obsahuje tohle prostředí se jmenuje Call of Juarez. Westernové prostředí by se podle mě hodilo pro tuhle hru více, než prostředí s dinosaury. Přece jenom jsme si zvykli na zabíjení lidí a ne dinosaurů. Pokud by ovšem dinosauři u Ubisoftu neuspěli, tohle bude druhá možnost herního prostředí.

3. Aljaška a přežívání v divočině. Toto prostředí v anketě získalo 8.61% všech hlasů. Přežívání by nebyla marná věc, ale toto se podle mě k Far Cry 5 také nehodí. Celkově by to změnilo celou hru a nakonec by se hra samotná ze zabíjení nepřátel změnila na prosté shánění potravy a stavění přístřešku. Možná s příběhem, ale stále divná možnost.

4. Vietnamská válka během šedesátých let. Prostředí Vietnamské války v anketě získalo 7.97% všech hlasů. Videohry odehrávající se za období Války ve Vietnamu nejsou moc známé. Pokud by se hra Far Cry 5 odehrávala v tomto období, byla by to velká změna a podle mě by tohle prostředí mělo pozitivní dopad na prodeje. Ovšem jiní lidé, jiné názory. Tohle prostředí je překvapivě umístěno až na čtvrtém místě.

5. Post-apokalyptický svět. Prostředí post-apokalyptického světa v anketě získalo 7.69% všech hlasů. Post-apokalyptické prostředí v dnešní době nabízí spousta videoher. Svět se řítí do záhuby, musíte přežít co nejdéle a začít budovat novou civilizaci. Nic nového. Podle mě by post-apokalyptické prostředí nemělo v sériích Far Cry nic dělat. Tohle herní prostředí už je prostě dost ohrané, ale vznikají i vyjímečné hry s tímto prostředím. Podle mě by to hra Far Cry 5 být neměla.

Takže můžeme počítat s dinosaury, divokým západem, přežíváním, válkou či apokalypsou. Ale také počítejme s tím, že Ubisoft ve své nové hře nemusí použít ani jedno z těchto možností a hra může být podobná předchůdcům z této série. Nezapomeňte hlasovat dole v anketě.

Jaké prostředí pro hru Far Cry 5 vybere Ubisoft?

Dinosaury.
Western.
Přežívání.
Vietnamskou válku.
Apokalypsu.
Jiné.
Celkem hlasů: 4170
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background