background - Kritika nového Call of Duty nemá obdoby!
Kritika nového Call of Duty nemá obdoby!

Kritika nového Call of Duty nemá obdoby!

5. 05. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Věc, o které se dlouho pouze diskutovalo, právě nastala. Drtivá většina hráčů se negativně vyjádřila směrem k novému Call of Duty s názvem Infinite Warfare. Video na YouTube čítá v tento moment přes 8 miliónů zhlédnutí, 182 tisíc palců nahoru a skoro 350 tisíc palců dolů. Takto negativní ohlas k traileru AAA hry nemá obdoby.

Hráči v komentářích sdílí podobné názory. Nechtějí další Call of Duty z budoucnosti. "We are sick of future based games!", píše jeden z návštěvníků traileru. Další se netají tím, že si tento díl rozhodně nekoupí nebo si nechají pouze remaster Call of Duty 4.

Oblíbenost série Call of Duty postupně upadala a bylo otázkou času, kdy dojde hráčům trpělivost. Může se tak stát, že se Battlefield 5 dostane letošní rok před svého hlavního konkurenta.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background