background - Battlefield X Call of Duty
Battlefield X Call of Duty

Battlefield X Call of Duty

13. 05. 2016
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
7 min čtení

Je to pár dní od představení nových dílů titulů Battlefield a Call of duty. Jak je zvykem, obě tyto hry mají u každého titulu vysoké tržby. Nové COD zasadí hráče do budoucnosti a i mimo naší planetu, mezitím co Battlefield se vrací do dob 1. světové války. Je neuvěřitelné, jaké postoje vůči těmto tahům mají hráči!

Statistiky u trailerů na YouTube.com mluví jasně, COD má k dnešnímu dni přes 12 milionů zhlédnutí z čehož je pouze 230 000 kladných reakcí a 860 000 negativních. Komentáře jsou zaplněné projevy rozhořčených fanoušků vůči této futuristické akci. Už jsme vás informovali o absenci možnosti koupení Call of Duty 4 remastered edice pro next gen konzole samostatně, to je pro mnohé jediný důvod pořízení nového dílů a pro jiné je to poslední kapka a zpečetění rozhodnutí, že nový díl nepodpoří.

Jak si na tom stojí soupeř Battlefield ? Kluci z DICE zatím vyhráli vše co se dalo! Trailer je přímo neuvěřitelně povedený. Z nyní 15 milionů zhlédnutí čítá přes 800 000 palců nahoru a 15000 palců dolů. To hovoří o mnohém, objevují se vtipné reakce, že za těmi „disliky“ stojí studio Infinity Ward, které dělá COD, nebo že se lidé prostě netrefili na palec nahoru. Dále je oblíbeno číslo dílu 1, které odkazuje právě na první světovou válku. V traileru jsme si mohli všimnout plynové masky vůči nějaké chemické látce, což studio vychytalo skvělé, protože právě v první světové válce byly chemické látky poprvé použity k vojenským účelům, například chlor. Je vidět, že studio je patřičně informováno a vývoj hry neprobíhá bezhlavě.

Kluci z DICE jsou v tyto dny vysmátí asi právě tak, jako voják na obrázku výše. Uvidíme až hry vyjdou, která si povede líp. Nakonec si každý najde cestu k právě tomu svému titulu . Za sebe mohu říct, že mě čeká právě kvůli DICE pořízení PS4. Děkuju Battlefielde, výplata bude pěkně suchá.

Trailery naleznete pod článkem - Pokud si budete chtít ověřit čísla reakcí na trailery, COD si musíte převyhledat. První oficiální trailer má věkové omezení, proto je tu odkaz na jiný.

Jaké hře více fandíte?

Jednoznačně COD!
Jednoznačně BATTLEFIELD!
Je mi to jedno.
Celkem hlasů: 130
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background