background - Mobilní aplikace pro pravé hokejové fanoušky!
Mobilní aplikace pro pravé hokejové fanoušky!

Mobilní aplikace pro pravé hokejové fanoušky!

16. 05. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
6 min čtení

Pokud patříte mezi vášnivé hokejové fanoušky, tak vám v mobilu nesmějí chybět hokejové aplikace! A během právě probíhajícího mistrovství světa u nás se díky těmto aplikacím můžete zabavit, nebo být neustále v obraze.

1. 2015 IIHF powered by ŠKODA

První základní aplikace, která vám nesmí chybět. Veškeré dění a aktuální výsledky v jedné aplikaci.

2. Bob a Bobek: Lední hokej

Máte rádi maskoty šampionátu a hokejové hry? Tato aplikace je přímo pro vás. Hokejový zápas s králíky z klobouku je určitě zajímavý nápad, ovšem celkový dojem ze hry vám bude kazit příšerná hratelnost, nutnost projít extrémně těžký trénink a všudypřítomné "Zaplať si pro bonusy!".

3. Hockey Nations: Shoot-out

Jedna z povedenějších hokejových hříček. Nájezdy, které vás zabaví na dlouhou dobu. Vyzkoušet si můžete mód Shoot-Out (jeden zápas) nebo Tournament (projdete si celý turnaj až do boje o medaile). Pokud se vám hra bude zdát lehká, můžete vyzkoušet i větší obtížnosti, při kterých budete potřebovat opravdu rychlé prsty a postřeh.

4. Glow Hockey

Klasická hříčka na odreagování. Stolní hokej zná každý a na mobilu je vždy zábavný. Můžete hrát sami proti AI nebo vyzvat kamaráda.

5. 2K Sports NHL 2K11

Jako poslední hru tu máme 2K Sports NHL 2K11 pro iOS. Asi nejrealističtější hra, co na mobil můžete dostat. Graficky sice připomíná o několik let starší tituly NHL, ale pokud vám grafika nevadí a vlastníte nějaké to Apple zařízení, pak neváhejte.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background