background - Jaké hry bychom chtěli vidět na letošní E3?
Jaké hry bychom chtěli vidět na letošní E3?

Jaké hry bychom chtěli vidět na letošní E3?

13. 05. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
11 min čtení

V tomto článku se podíváme na výčet her, které by hráčská komunita ráda viděla na letošní E3, ale které nebyly oficiálně ohlášeny jako participanti. Stručně řečeno, bude tu řeč o tom, po čem zoufale toužíme.

Red Dead 3

Red Dead Redemption od studia Rockstar San Diego byla jedna z nejoblíbenějších her na minulé generaci konzolí a je nutné říct, že touha po novém dílu je všudypřítomná. Jen pro vaši orientaci, mluvíme tady skutečně o třetím dílu (první se jmenoval Red Dead Revolver) a můžeme se jen dohadovat, jak se bude nazývat nová epizoda (pokud bude) – Red Dead Retribution? Red Dead Rogue? Čert ví. Každopádně návrat na divoký západ by byl fajn, tím spíš, že her s „wild west“ tématikou mnoho není.

GTA VI

Zůstaňme ještě chvíli u Rockstar, ale tentokrát u Rockstar North. Od vydání GTA V uplynuly už takřka tři roky a internet je plný spekulací o dalším dílu. O místě zasazení jsme psali onehdy, ovšem je vůbec možné, abychom se už teď dočkali odhalení? GTA V bylo představeno mimo E3, z toho se dá usoudit, že Rockstar se klidně může vyfláknout na jakékoliv prezentace a ohlásit si hru po své ose, ergo my hráči nemáme žádné vodítko, kdy se k nám nějaké oficiální informace dostanou.

Crash Bandicoot

Prakticky v každé internetové diskuzi, kde přijde řeč na téma „hry které bychom chtěli hrát“ se objeví řada lidí, která se dožaduje návratu legendárního Crashe. Z marketingového hlediska by to ani nebyl takový problém, protože reboot Ratchet and Clank, který na pulty obchodů přistál minulý měsíc, šel na odbyt rychleji než sušenky v odtučňovacím centru. Problém je v tom, že autorská práva na herní sérii Crash Bandicoot vlastní v současnosti Activision a nevypadá to, že by existovala nějaká dohoda mezi touto společností a Sony... Ale třeba se dočkáme příjemného překvapení.

Nový výtvor od Kojima Productions

Když už, tak v tomto případě bychom mohli vidět maximálně nějaký teaser. Po roztržce s Konami odešel Hideo Kojima v roce 2015 do Sony, kde chce dále pokračovat ve vývoji her a nedávno se dokonce roznesly informace, že už se na něčem má skutečně pracovat. Kojima sám má dle svých slov v plánu vytvořit něco akčního ve stylu Uncharted, takže bychom se dočkali zcela odlišného herního zážitku, než v případě Kojimovy legendární série Metal Gear. Bude se jednat o návrat a oživení nějakého staršího díla (například Snatcher), nebo to bude něco úplně nového? Uvidíme...

The Last of Us 2

Tahle hra z roku 2013 se stala opravdovou legendou a mezi hráči je snad ještě oblíbenější, než další dílo Naughty Dog – Uncharted. Nedávno se dokonce objevily informace, že práce na TloU 2 už před nějakou dobou začaly, nicméně jelikož je to pár dní co vyšel Uncharted 4, tak bych nečekal, že se objeví něco velkého – možná se dočkáme oficiálního ohlášení, možná teaseru. Ale je také klidně možné, že se informace o TloU 2 objeví mnohem později. Koneckonců, Naughty Dog napínal veškeré síly na vydání Uncharted 4, takže si možná budou chtít dát na chvilku pauzu.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background