background - Nové Star Wars v roce 2017
Nové Star Wars v roce 2017

Nové Star Wars v roce 2017

14. 05. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

EA by rádo vydávalo každý rok nový díl Star Wars.

Electronic Arts chce ze hry vytěžit co nejvíce. Finanční ředitel Blake Jorgensen oznámil, že EA by rádo vydalo každý rok nový díl Star Wars a to počínaje rokem 2017, po dobu minimálně 5 let.

Konkrétněji řečeno, nový díl Star Wars bude v roce 2017. "Příští rok uvidíme Star Wars Battlefront zpět s větším a lepším světem. Protože nyní pracujeme s novým filmem a ne pouze se starým, jak tomu bylo doteď," říká Jorgensen

Samozřejmě jsou na obzoru i jiné Star Wars hry. Například od studia Visceral, které se bude podobat zrušenému Star Wars 1313 - pujde v podstatě o Uncharted ve stylu filmové thord-person akční hry - a bude spolupracovat s EA Motive Studiem, které je pod bývalou producentkou Assasins's Creed Jade Raymondové. Další third-person Star Wars je ve vývoji v Respawn, studi zodpovědného za takovou herní pecku jako je Titanfall a budoucího Titanfall 2. Což je určitě dobrá zpráva, pro zpestření této hry.

New

Jeden z redaktorů PC her říká: "briliantně zachycuje vzhled a dojem z klasických Star Wars, ale pod jeho filmovou atmosférou leží pořád jen klasická multiplayerová střílečka."

EA nám tedy slibuje pořádnou dávku Hvězdných válek. Podle těchto informací se fanoušci Star Wars mají opravdu na co těšit každý rok, aspoň co se herního světa týče.

My jen doufáme, že tomu tak doopravdy bude.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background