background - EA by rádi měli v příštím Star Wars Battlefront více obsahu
EA by rádi měli v příštím Star Wars Battlefront více obsahu

EA by rádi měli v příštím Star Wars Battlefront více obsahu

18. 05. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Po nepříliš příznivém přijetí Star Wars Battlefron od EA se společnost dala slyšet, že by do příštího dílu ráda umístila více obsahu. K tomuto vyjádření lze říct jen: „to by bylo sakra hezký.“ Znechucení hráčské komunity v případě Battlefrontu bylo docela na místě, protože po grafické i technické stránce šlo sice o skvělou hru, ale po stránce obsahu byl tento titul vyloženým zklamáním. Upřímně, mnohé free to play hry toho mají hráčům víc co nabídnout než tato... těžko se mi hledají vhodná slova.

Nedávno ještě výkonný viceprezident EA Patrick Soderlund prohlásil, že Star Wars Battlefront nemělo příběhovou kampaň, aby s tím nezaclánělo Star Wars VII: The Force Awakens, což je tak absurdní prohlášení, že jediná relevantní odpověď by byla palba z minometu. EA se vyloženě nedaří, po zmrveném Battlefield Hardline a právě Battlefrontu nezbývá než doufat, že se EA pochlapí a nezvorá Battlefield 1 a novou hru z universa Hvězdných válek, protože to by je hráči asi už ukamenovali.

Důležité je, aby se EA vyvarovalo nesmyslů, jako nabízení season passu bez oznámení toho co obsahuje a prodejů předražených speciálních edicí, které mají navíc jen neužitečné ingame vybavení. Chtělo by to držet se archetypu starších Battlefieldů (jako byla čtyřka). Inu, musíme doufat a věřit, že nebude nutné jít EA lynčovat... I když mnozí hráči si už chystají vidle...

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background