background - Batman: Return to Arkham v červenci
Batman: Return to Arkham v červenci

Batman: Return to Arkham v červenci

21. 05. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Batman: Arkham Asylum a Batman: Arkham city v jednom balíčku?!

Vývojáři z Warner Bros. Interactive Entertainment potvrdili, že Batman: Return to Arkham bude pro PS4 a XBOX ONE dostupný tento rok v 26. července, a to za $49,99. Balíček bude pro současnou generaci konzolí.

Bundle bude obsahovat předělaný Batman: Arkham Asylum a Batman: Arkham city. Podle tiskových zpráv ze studia budou hry předělány a poháněny Unreal Enginem 4. Hráči tak dostanou možnost zahrát si první dva tituly Batman, v sérii Arkham, včetně obou Game of the Year edicí, včetně všeho stažitelného obsahu. Vývojáři říkají, že Batman: Return to Arkham bude zahrnut vylepšenou grafikou, spolu s modernizovanými modely a zlepšeným prostředím. Hráči si také budou moc všimnout vylepšených světel a efektů ve hře.

Pro přiblížení, pokud někdo netuší o čem tato série je, Batman: Arkham Asylum vytvořený původně v roce 2009 studiem Rocksteady vypráví příběh z blázince, který je domovem několika největších padouchů ze světa DC. Svůj pokoj zde má například Joker, nebo Harley Quinn. BATMAN Batman: Arkham city vypuštěné v roce 2011, přenáší padouchy z léčebny přímo do ulicí Gothamu, kde vypuká obrovská panika a zmatek. Arkham

Nový trailer

Pokud jste fanoušky Batmana, máte se opravdu na co těšit.

Jaký díl je Váš oblíbenější?

Arkham Asylum
Arkham city
Celkem hlasů: 34
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background