background - Top 5. nejhranějších her v roce 2015
Top 5. nejhranějších her v roce 2015

Top 5. nejhranějších her v roce 2015

26. 05. 2016
Štěpán Durych
0 obrázků
7 min čtení

Je za námi téměř půlka roku 2016, je to rozhodně čas si také říct jaké hry byly nejhranější v roce 2015.

1. League of Legends ( RIOT )

První místo s neskutečným náskokem, sebral všem ostatním titul, který asi známe všichni. League of Legends. Tato MOBA hra z dílen RIOTu je jedna z nejúspěšnějších her všech dob. Takže asi ani není divu, že se svými 22,9% si bere první příčku naší tabulky.

2. Counter Strike Global Offensive ( VALVE )

Na druhém, stříbrném místě se umístila hra z dílen společnosti Valve a to Counter Strike Global Offensive. Tato FPS střílečka sklízí na poli E-Sportu obrovské úspěchy. Druhé místo náleží právem a se svými 6,88% si místo zaslouží.

3. Falllout 4 ( BETHESDA )

Bethesda. Tato společnost má na svědomí několik úchvatných titulů jako například sérii The Elder Scrolls a nebo Fallout. Právě poslední počin studia v sérii Fallout, tedy Fallout 4 hrálo 5.78% hráču na celém světě. Čili bronzová medaile putuje do Bethesdy.

4. DOTA2 ( VALVE )

Dalším umístěným titulem je opět hra z dílen Valve a je to dokonce přímý konkurent hry League of Legends, nejedná se o nic jiného, než o DOTA 2. Tato MOBA hra se spolu s League of Legends staví na špičku E-Sport Gamingu. Své 4. místo zasloužila s 5.09%.

5. World of Warcraft ( BLIZZARD )

Blizzard je jedna z největších herních společností, která má na svém kontě mnoho úchvatných titulů. Počínaje Diablem až po Heroes of The Storm. Její počin s názvem World of Warcraft. Tato MMORPG je jedna z nejznámějších her na světě. Hra sice běží na starším enginu ale díky tomu to pomáhá hráčům se slabšími sestavami užít si zážitek. Se svými 4.28% hráčů na světě, si 5. místo tato hra zaslouží.

Tohle bylo 5. Nejhranějších her v roce 2015! Pokud chcete podobné statistiky, dejte prosím vědět v komentářích.

Zde je pro zajímavost dalších 5 příček.

6. World of Tanks ( 3.48% )

7. Hearthstone: Heroes of Warcraft ( 2.14% )

8. Minecraft ( 1.97% )

9. Smite ( 1.3% )

10. Grand Theft Auto V ( 1.29% )

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background