background - No Man's Sky odloženo... Co s volným časem?
No Man's Sky odloženo... Co s volným časem?

No Man's Sky odloženo... Co s volným časem?

29. 05. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
9 min čtení

Slyšíme to neradi, ale chystaná vesmírná hitovka No Man's Sky pro PS4 a PC byla odložena z 22. června na 9. srpen 2016. Podle prohlášení zakladatele společnosti Hello Games, která za tímto titulem stojí, si vývojářský tým potřebuje vzít ještě trochu času na vybroušení všech detailů, aby tak hráčům přinesl plnohodnotný zážitek z prozkoumávání hlubin vesmíru.

Bohužel většina z nás očekávala, že se bude moct přes léto natáhnout ke konzoli (nebo k počítači, chcete-li) a se Star Trekovským „engage“ se proletět po galaxii. Jaké jsou tedy alternativy?

1) Důkladně si projet Uncharted 4

Uncharted 4 nabízí mnohá dobrodružství – pokud tuto hru ještě nemáte, tak hanba vám, protože tohle je skutečně must have titul. Pokud hru máte a už jste si stihli projet kampaň, tak není vůbec špatný nápad vyrazit na lov pokladů a tak si zpřístupnit kampaň se speciálními modifikacemi, jako „zrcadlový svět“ „nulová gravitace,“ popřípadě „bullet time.“ Také si můžete zkusit nejrůznější zajímavé, ale i bizarní filtry, které zcela mění zážitek z hraní. Nu, a pak je tu samozřejmě velmi návykový multiplayer, který jde hrát prakticky do nekonečna.

2) A co takhle Overwatch?

Nejnovější řežbu pro více hráčů od Blizzardu určitě není třeba představovat. Pokud jste stejně jako já v minulosti strávili dlouhé hodiny hraním Team Fortress 2, tak Overwatch bude určitě titul pro vás zcela ideální. A samozřejmě, TF2 je v tomhle případě také dobrá alternativa.

3) Zaklínač 3: Divoký hon – O víně a krvi

31. května se na nás vyřítí nový datadisk do loňského hitu Zaklínač 3. Toto nové (a bohužel také poslední) dobrodružství Geralta z Rivie nás zavede do úplně nového kraje jménem Toussaint a podle prohlášení vývojářů nabídne až 30 hodin hraní. Pro hráče základní hry vyloženě povinnost.

4) Total War: WARHAMMER

Něco pro milovníky strategií. Série Total War sice po výborném Shogunovi 2 zažila spíše úpadek, ale možná nyní nastává renesance tohoto titulu, protože dle hodnocení recenzentů to vypadá, že se tento díl podařil. Pokud se vyžíváte ve velkých bitvách a chtěli byste vidět, jak obrovská příšera masakruje vojáky kolem sebe, tak by se vám investice do Total War: WARHAMMER rozhodně vyplatila.

5) Mirrors Edge: Catalyst

Běžet, uhýbat střelám a hlavně nespadnout, protože z mrakodrapu je dlouhá cesta dolů a beton dole tvrdý. Mirrors Edge: Catalyst vychází 9. června a jestli vám přišla zábavná jednička, tak dvojku nesmíte minout. A pokud se s tímto titulem setkáváte poprvé, tak vás ujišťuji, že je to hra hodná zájmu.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background