background - Nové verze X-Box ONE na dohled?
Nové verze X-Box ONE na dohled?

Nové verze X-Box ONE na dohled?

29. 05. 2016
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
5 min čtení

Před pár měsíci unikla zpráva o plánovém upgradu konzole X-Box ONE od společnosti Microsoft, podle posledních informací se má jednat o verzi slim, která nebude nikterak zvýhodněná svým výkonem, ale pouze zmenšená a to až o 40% a zvětšena paměť HDD na 2TB. Podle nejnovějších zpráv má Microsoft pracovat ještě na jedné verzi X-box One.

Druhá verze má nést označení „Scorpio“ a má být víc jak 4x výkonnější než současná verze X-Box ONE díky šesti teraflopům. Současná verze má 1,32 teraflopů. Údajně by měl být schopen podpořit headset pro virtuální realitu Oculus Rift.

Na informacích se shodlo několik zdrojů, které je pak dále prozradili. Obdobné informace unikli i na konkurenční PlayStation, kde má být situace obdobná. Na jedné straně vývoj v tuhle dobu jde velkými kroky dopředu, na což nebyly momentálně nejnovější konzole připraveny. Vydání nové verze by jistě nezastavilo podporu té původní, na druhou stranu mohou lidé, kteří vlastní nynější verzi, případnou novou verzi brát jako kudlu do zad. Možná na těchto informacích není ani špetka pravdy, ale na druhou stranu mnohé nasvědčuje právě pravdivosti výroků o verzi „Scorpio“. No nechme se překvapit a doufejme, že ve finále bude spokojenost na všech stranách.

Nezapomeňte odpovědět na anketu pod článkem.

Myslíte si, že informace jsou pravdivé?

Nepochybně, vývoj jde dopředu a konzole potřebuje upgrade.
Ne, pouze by tím rozhořčili své fanoušky.
Celkem hlasů: 53
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background