background - GTA Online: Finance and Falony
GTA Online: Finance and Falony

GTA Online: Finance and Falony

3. 06. 2016
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
5 min čtení

O aktualizacích GTA Online vás průběžně informujeme a to bychom nebyli my, abychom v tom nepokračovali. Takže o co se jedná? Za 4 dny, 7. června, přibude další novinka do multiplayerové části hry, která je velice populární. Nová část navazuje na update „Executives and other criminals“ a bude to opět velké! V čem novinka spočívá? Můžete se stát šéfem vlastního zločineckého syndikátu, který bude pod vašima rukama vzkvétat-pokud to dokážete.

Jako prvotní novinku očekávejte nové, nadupané, luxusní káry, za kterými se nejedna kočka otočí a možná i zamňouká. Chtěli byste mít, jako velký šéf, vlastní kancelář? Samozřejmě, že ano a tu také dostanete, včetně skladišť. Budete si moci spravovat své obchody po celém herním světě, ale nebude to žádná procházka ovocným sadem. Nejenže proti vám bude stát policie, která nemá v úmyslu žádné slitování, ale i hráči, kteří budou dychtiví právě po vašem zisku. Dokážete obstát ve válkách zločineckých organizacích? Jste vůdčí typ? Nebo rádi děláte jen špinavou práci, protože přitom můžete využít svůj palební arzenál? Pokud ano, tak nezapomeňte 7. června stáhnout aktualizaci.

Further Adventures in Finance and Felony vyjde zdarma pro PC, PS4 a Xbox One verze Grand Theft Auto V. Na PS3 a X360 se bohužel nedostane.

Trailer pod článkem.

Nezapomeňte na anketu.

Děkujeme za vaší přízeň čtenáři!

Těšíte se na novou aktualizaci? Jakou roli zaujmete?

Netěším, uvidím, třeba se mi nakonec zalíbí.
Ano, určitě si založím vlastní zločineckou organizaci.
Ano, o tak schopného střelce bude mít každá zločinecká organizace zájem.
Celkem hlasů: 93
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background