background - Nové Just Cause 3 DLC
Nové Just Cause 3 DLC

Nové Just Cause 3 DLC

4. 06. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Just Cause 3: Mech Land Assault je druhý destrukční pack v této hře.

Tento pack bude brzy dostupný na platformách PlayStation 4, Xbox ONE a PC. Konkrétně tento pátek 3. června pro majitelé expansion passu a pro ostatní 10. června.

Toto DLC umožní hráči převzít kontrolu nad brutální silou stroje ve vzduchu, na zemi i pod vodou. Nabídne nám jak super výkonnou ničící zbraň, tak antigravitační zbraň s níž budete moci brát objekty i auta. Doslova pak budete moci vzít tyto věci do vzduchu a zahodit je, jako by to byly jen nějaké hračky. Stejně tak působí tato síla na lidské bytosti, které se Vám postaví do cesty.

DLC příběh se bude odehrávat na ostrově, na sever od hlavního příběhu samotné hry. Tento brutální stoj můžete přenést také zpět do původní kampaně, kde s jeho pomocí můžete zvýšit chaos v misích. Tento stroj může být postupně vylepšován, a může být řízen AI spojenci, což znamená, že Rico Rodriguez může provádět jiné vražedné kousky.

Mech

Just Cause 3: Mech Land Assault stojí $11,99 a podle dostupných videí se ve hře opravdu vyřádíte

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background