background - Oznámení nového Injustice?
Oznámení nového Injustice?

Oznámení nového Injustice?

6. 06. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Zatím co Batman vs Superman je hitem filmových pláten letos, v roce 2013 vládla bitva mezi Temným rytířem a Mužem z oceli světům v konzolích v podobě Injustice: Gods among us. Injustice byla klasická 1v1 bojová hra, kde si hráč mohl vybrat svého oblíbeného padoucha, či hrdinu ze světa DC. Injustice tak nastavil nový standard pro bojové hry s komiksovou tématikou.

BvS

V single playeru, nebo v bitvě proti kamarádovi jste mohli bojovat hrdina proti hrdinovi, což se moc často nevidí. Na druhou stranu kampaň nabízela příběh, ve kterém bylo vše nařádkované a hrdinové drželi po svém boku proti padouchům. Ohlas u fanoušků a kritiků byl obrovský, proto pokračování Injustice je takřka nevyhnutelné.

Nyní podle zpráv z francouzského herního webu informace naznačují, že pokračování Injustice by mohlo být konečně tady. Podle zdrojů z vydavatelství Warner Bros. Interactive jsou připraveni již brzy učinit oznámení. Možná na E3 v polovině června.

Někteří fanoušci si myslí, že nové Injustice 2 si vezme vzor z filmové podoby Batman vs Superman. Druhá strana si myslí, že příběh Injustice 2 nám dá pohled do věcí budoucích, které na filmové plátno teprve dorazí.

Joker

Co z toho pro nás vyplývá? Ještě není přesný datum, kdy Injustice 2 vyjde, ale spekuluje se o květnu 2017.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background