background - Battlefield 1 a Titanfall 2 vychází brzy po sobě.
Battlefield 1 a Titanfall 2 vychází brzy po sobě.

Battlefield 1 a Titanfall 2 vychází brzy po sobě.

7. 06. 2016
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
4 min čtení

V letošním roce nás čeká spousta nadupaných her, zraky mnohých se momentálně obrací hodně k novému dílu série Battlefield s číslem 1 z první světové války. U hráčů se stala také oblíbenou akcí hříčka Titanfall, která je pro změnu z budoucnosti. Obě hry vydává EA, obě jsou z naprosto jiné doby a obě mají obsáhlou základnu fanoušků. EA vydáváním těchto titulů zajišťuje prvenství, ač už z nostalgických akcí, či futuristických. Titanfallu bude asi jen konkurovat nové COD, ale tomu se prozatím mnozí fanoušci otáčí zády. Nelze předpovídat, co bude, až se hry dočkají zahájení prodeje. Za povšimnutí stojí výrok zástupce EA Blaka Jorgensena, který uvedl, že Titanfall se začne prodávat zhruba 3 týdny od BF1, tedy něco mezi 30. zářím a 11. listopadem 2016.

Dalším výrokem, který byl několikrát opakován je, že se tyto 2 hry od sebe naprosto liší, tudíž datum vydání by nemělo uškodit ani jedné z nich. BF1 v tom je celkem jasné, ale neopomeňme proti Titanfall právě již zmíněné COD, které vychází 4. listopadu 2016. Přeci jen se postoj hráčů může změnit a ve finále COD z vesmírného prostředí přijmou kladně. Uvidíme, jak se dál celá situace vyvine.

Anketa níže

Plánujete koupi zmíněné hry? Jaké?

Battlefield 1
Call of Duty: Infinite Warfare
Titanfall 2
Celkem hlasů: 101
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background