background - Na cosplaye z Overwatch je radost pohledět!
Na cosplaye z Overwatch je radost pohledět!

Na cosplaye z Overwatch je radost pohledět!

9. 06. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
3 min čtení

Nová FPS střílečka od Blizzardu slaví úspěch napříč všemi platformami. Overwatch si bere inspiraci z mnoha podobných online titulů, přidává nové techniky a dohromady je to prostě zábava hrát! Tvůrci z Blizzard Entertainment chtějí s touto hrou prorazit i do světa e-sportu, tak uvidíme, jestli se jim to nakonec podaří.

Hra má opravdu miliony fanoušků, proto není divu, že se na internetu objevují cosplaye na známé hrdiny ze hry. Některé výtvory fanoušků jsou poněkud horší, u některých se však zamyslíte, zda to není přímo ze hry. Druhý případ se týká těchto dvou slečen, které se opravdu povedly!

Jannet Vinogradova se převtělila do odstřelovačky Widowmaker, a její podle nás hezčí kamarádka do Tracer. Líbí se vám výtvory těchto slečen? Dejte nám vědět do komentářů a hlasujte v anketě pod článkem.

Hrajete Overwatch? A jestli ano, tak na jaké platformě?

Ano, na PC
Ano, na PS4
Ano, na Xbox One
Ne
Celkem hlasů: 134
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background