background - Deus Ex: Mankind Divided na PC v češtině
Deus Ex: Mankind Divided na PC v češtině

Deus Ex: Mankind Divided na PC v češtině

10. 06. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
3 min čtení

Jak už všichni jistě víme, pokud na konzolích není český překlad už při vydání ve hře, už se na konzole nedostane. V tomto mají PC hráči obrovskou výhodu, protože tvorba fanouškovských češtin roste zběsilým tempem. Měli jsme tu parádní překlad na GTA V, Rise of the Tomb Raider, The Walking Dead a právě probíhá tvorba češtiny pro Batman: Arkham Knight.

Zdá se, že konzolisté opět utřou nos. Velmi očekávané pokračování hry Deus Ex s podtitulem Manking Divided si budeme moci zahrát s českými titulky, opět pouze na PC.

Odhadované datum vydání českého překladu je stanoveno na půli září tohoto roku, tedy zhruba o 3 týdny déle, než hra vychází. To se však může prodloužit, protože textu na překlad bude opravdu hodně.

Deus Ex: Manking Divided vychází 23. srpna tohoto roku na PC, PS4 a Xbox One.

Hráli jste předchozí díl?

Ano
Ne
Chystám se
Celkem hlasů: 204
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background