background - E3 představila Battlefield 1
E3 představila Battlefield 1

E3 představila Battlefield 1

14. 06. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Očekávaná konference E3 je tu. Jako první mělo tu čest se prezentovat EA z Londýna. Představeno bylo nové Titanfall 2, NFL 17, Mass Effect Andromeda, FIFA 17 a především Battlefield 1.

Diváci měli možnost zhlédnout ukázky jak singleplayeru, tak i stream multiplayeru. Battlefield se bude odehrávat v období první světové války a nabídne pestrou škálu hratelných vozidel a techniky. EA slibuje i dynamické počasí a perfektní herní zážitek.

Nový Battlefield nebude představovat historicky přesnou hru. Jako již tradičně půjde pouze o arkádový zážitek, který má nabídnout zábavu a uvolnění.

Nerealistické prvky, jenž bylo možno spatřit, jsou například vozidla všech národností u každé frakce, přebíjení 24kg kulometu při běhu a zbraně, které se nebudou dělit podle národností.

I přes to vše slibuje Battlefield zábavu pro nenáročné hráče.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background