background - Sniper Elite střelil nový datum vydání
Sniper Elite střelil nový datum vydání

Sniper Elite střelil nový datum vydání

17. 06. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Pokud jste se těšili na nový díl Sniper Elite, X-ray kill cam a na dobrodružství ve zničeném prostředí druhou světovou válkou, tak si budete muset ještě chvíli počkat. Nový Sniper Elite 4 bude k dostání na místo konce roku 2016, až v únoru 2017. Ptáte se proč? Vývojáři mají jednoduchou odpověď: ''Když jsme oznámili nový díl Sniper Elite, náš plán byl, vydat tento díl již na konci roku 2016'' vysvětlují. ''Nicméně víme, že Battlezone vyjde už v říjnu, jako hlavní část s PlayStation VR. Bylo to těžké rozhodnutí, ale jsme poměrně malé vývojářské studio a vypustit dva hlavní tituly ve stejném čtvrtletí neznělo jako dobrý nápad.''

Z dalšího hlediska to zní také jako dobrý nápad. Na konci roku 2016 vyjdou totiž i další válečné hry jako například Titanfall 2, Call of Duty Infinite Warfare nebo Battlefield 1. Tyto hry vyjdou v rozmezí 3 týdnů. Proto je moudré, že vývojáři s vydáním Sniper Elite nějaký čas posečkají.

SE

Uvidíme co ze Sniper Elite 4 nakonec bude. Novinky a další zajímavosti můžeme zjistit z E3, která probíhá tento týden. Na zmíněné E3 jsou již nyní k vidění další hry, na které se hráči mohou opravdu těšit, ale o tom zas až v jiném článku.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background