background - Další známa tvář v Mafia3
Další známa tvář v Mafia3

Další známa tvář v Mafia3

21. 06. 2016
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
3 min čtení

Už z dřívějška víme, že bude objasněn osud Vitova kumpána Joea a že Vito v nové Mafii 3 sehraje nemalou roli. Nedávno se nová Mafia pochlubila tím, že ve hře bude přítomen i Leo Galante, pravá ruka dona Vinciho, který vysekal Vita ze šlamastiky a konečně, po několika letech, bude snad rozuzlen osud Joea. Někteří fanoušci věří, že přežil a do příběhu Mafia 3 zasáhne, jiní věří, že byl prostě popraven.

Musíme zohlednit, že pokud bude procházet Leo Galante příběhem Mafia 3, tak mu bude 81 let, což pro mafiánský svět je poměrně vysoký věk, na druhou stranu to není nic proti ničemu. Také je možné, že Leo bude zachycen pouze v Pasáži, která objasní příběh. Haden Blackman ze studia Hangar 13, že Leo na konci Mafia 2 využil vazby pro dona Sala Marcana, proti němuž stojí Lincoln v Mafii 3 a zařídil Vitovi přesun. Je tedy možné, že Leo bude vyobrazen pouze ve spotu, který ukáže tento sled událostí.

Tady si připomeňme, jak jsme Lea viděli naposledy:

Jak se Leo vrátí?

Ve krátkém spotu.
Jistě sehraje větší roli než v pouhé cut-scéně.
Celkem hlasů: 506
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background