background - Nové God of War mělo být v Egyptě
Nové God of War mělo být v Egyptě

Nové God of War mělo být v Egyptě

24. 06. 2016
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
4 min čtení

Jméno Kratos má snad každý uživatel konzole Playstation velice dobře znát, série čeká na vydání nového, pátého, dílu. V minulosti šlo vždy o to samé, i přes to si série získala velikou oblibu. Pro připomenutí, příběh začal tím, že jste přišli téměř o všechny své schopnosti, sílu, zbraně a vydali jste se na pouť pomsty a získání všeho zpět. Po 4 dokončených dílech nás čeká změna! Příběh se z Řeckých mytologií přesune do tématiky Vikingů, a kromě toho se Kratos stane učitelem pro svého mladičkého syna, kterého bude na jejich cestě učit tomu, co zná. Jako třešničku na dortu je nutné zmínit, že synka budete moci i ovládat vyhrazeným tlačítkem.

Bylo prozrazeno, že původně měl být příběh zasazen do Egyptské mytologie, ale z toho sešlo z důvodu, že příběh má být orientován na Kratose a nikoli na bohy, jako tomu bylo doposud. No můžeme čekat, že nás pohltí další masakr od studia Sony Santa Monica, ve kterém kromě trhání rukou, vypichování očí z důlku apod. budeme uvedeni mezi otce a syna. Fanoušky jistě zamrzí fakt, že dabing Kratose si bere na starost Christopher Judge, místo TC Carsona.

Trailer:

Pořídíte si nový díl God of War?

Ano, jistě.
Ne.
Nejsem fanouškem PlayStation, takže nemám na co.
Celkem hlasů: 57
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background