background - Čínská kopie hry Overwatch (wtf, lidi...)
Čínská kopie hry Overwatch (wtf, lidi...)

Čínská kopie hry Overwatch (wtf, lidi...)

23. 06. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
7 min čtení

Již mnoho let koluje mezi lidmi takový aforismus: Víte jaký je rozdíl mezi Japoncem a Číňanem? Když Japonec uvidí něco zajímavého v zahraničí, tak vymyslí, jak to udělat jinak a líp. Když Číňan uvidí něco zajímavého v zahraničí, tak vymyslí, jak to udělat stejně a hůř. Nedá se to úplně paušalizovat, koneckonců i Čína se po letech dostala do fáze originálních produktů, ale bullshity se dějí neustále – vzpomeňme například, jak jistá čínská firma vyrobila herní konzoli, která vypadá jako PS4, ovladač má jako Xbox One, ale na rozdíl od těchle dvou je vyrobena z levného plastu (pravděpodobně toxického). Viz obrázek níže.

Aby toho nebylo málo, tak nová Čínská hra Legend of Titans, určená pro smartphony, je... řekněme retardovaný klon populárního FPS Overwatch. Zdejší hrdinové jsou v podstatě vykrádačka těch od Blizzardu – v případě Widowmaker to platí doslova, protože tuhle dámu se sniperovkou do Legend of Titans prostě okopírovali bez provedení změn.

Co se týče map, tak to je škoda mluvit – ty na první pohled vypadají originálně, ale po chvíli zjistíte, že se jedná jen o reskiny původních prostor z Overwatch (třeba Hanamura dostala italský vzhled a to je tak všechno).

HUD je stejný jako v Overwatch, to samé platí i o schopnostech hrdinů a způsobů, jak se za ně hraje. Jediný nápadný rozdíl je ten, že hra Legend of Titans vypadá na rozdíl od Overwatch po vizuální stránce naprosto odporně. Úplně nakonec, přes všechny sra█ky si kladu jednu otázku: Kdo by chtěl proboha hrát kompetetivní akční hru na mobilu?! Nejabsurdnější na célé téhle aféře je to, že Overwatch v Číně vydán byl – takže vůbec nechápu, proč se někdo namáhal s kopírováním... vlastně... ano, chápu, někdo se chtěl přiživit na známé značce a vydělat ranec peněz. Zabít málo!

Níže vám přikládám trailer na hru Legend of Titans, aby jste se sami mohli „pokochat“ tím, jak moc velká vykrádačka a bullshit zároveň tahle věc je.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background