background - Xbox One zavražděn?!
Xbox One zavražděn?!

Xbox One zavražděn?!

26. 06. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Na letošní E3 se stala spousta zajímavých věcí. V první řadě... možná spíš v poslední řadě, ale pokud jste vlastníky jak herního PC tak Xbox One, tak vás tahle informace nejspíš vyvede z míry. Microsoft se rozhodl už definitivně rezignovat na předem prohrané závody se Sony a raději se rozhodl zacílit na PC hráče. Zkrátka došlo k tomu, že Xbox One bude nyní sdílet hry s PC, což de facto znamená konec titulů vytvořených exkluzivně pro Xbox One – to se týká všech nadcházejících her. Pro PC hráče je to dobrá zpráva (tedy, pokud mají Windows 10), pro konzolisty se v podstatě nic nemění, ale pokud jste si ke svému PC koupili Xbox One, abyste měli přístup k exkluzivním titulům, tak vám právě Microsoft vrazil kudlu do zad.

V souvislosti s tím, si můžeme položit jednu zásadní otázku – kdo si teď sakra koupí ten supervýkonný Xbox One Scorpio, o kterém Microsoft pořád mluví? Lidé, kteří hrají jen na konzolích se povětšinou nestarají o technickou sílu svého zařízení, protože prostě chtějí levnou herní platformu, která uspokojí jejich touhu si dáchnout u oblíbené videohry... Jsem skutečně jediný, komu se zdá, že Microsoft neví co chce?

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background