background - DLC zdarma pro Uncharted 4
DLC zdarma pro Uncharted 4

DLC zdarma pro Uncharted 4

29. 06. 2016
Tadeáš Bělohlávek
3 obrázků
3 min čtení

Pro všechny fanoušky Uncharted 4 velké pozor! Už ve středu 29. června 2016 vychází první datadisk pro již zmíněnou hru zcela zdarma, takže nezapomeňte stahovat. Naughty dog DLC zdarma oznámilo již dřívě, ale pro ty, co zprávu zaspali, připomínáme, že DLC obohatí multiplayerovou část hry o nové skiny, zbraně, posměchy a boostery. Dále DLC obsahuje i aktualizaci, která umožní pojmenovávat si vlastní výzbroj a přinese i vlastní zápasy.

Den před vydáním, 28. června 2016, bude představena první nová mapa do MP. Pro majitele season passu přibude ještě pár kosmetických vylepšení a fanoušci jistě vědí, že studio slíbilo rozšiřování i singleplayerové části. Za naší redakci má Naughty dog velký palec nahoru, „lajk“ chcete-li, za bezplatné rozšiřování hry, stejně jako u studia Rockstar games.

Pod článkem naleznete obrázky, kde vyčtete co vás čeká v budoucnu.

Nadchla vás série Uncharted?

Ano.
Ne.
Měla své klady i zápory, obyčejná hra.
Celkem hlasů: 35
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background