background - Jste víc na singleplayer, nebo na mutiplayer?
Jste víc na singleplayer, nebo na mutiplayer?

Jste víc na singleplayer, nebo na mutiplayer?

30. 06. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Už dlouho se v herním světě vedou diskuze, jestli multiplayerové hraní jednou provždy nezabije singleplayer. Vzhledem k úspěchu her jako World of Warcraft, League of Legends, nebo Overwatch se zdá, že by k něčemu takovému mohlo dojít... Ale... pak jsou tu Uncharted, Witcher, nebo Last of Us, kterým se daří vytvářet strhující příběh – a vzhledem k tomu, s jakou skoro až hysterií jsou tyto hry milovány je jakákoliv myšlenka na odstřižení singleplayeru naprosto scestná. Aby toho nebylo málo, je tu ještě Hideo Kojima, který by se dal považovat za boha herních příběhů (koneckonců, jeho hry trumfnou i kdejaký film).

Na co by se ovšem měli herní vývojáři soustředit? Na hru více hráčů, nebo na sólový tah? Naughty Dog v rámci Uncharted dokázali chytře zkombinovat obojí a... Ano, Kojima a Metal Gear Online, to už je samostatná kapitola. Trochu smutné je, že giganti kombinování singlu a multi na to v posledních letech dlabou. Call of Duty se na single vys█alo už úplně a poslední díl Battlefiled byl bullshit v aspektech obojího. Naštěstí se tyhle dvě série rozhodli vrátit se do starých kolejí a jejich nové díly by se měly vrátit jak multi tak single (a snad se jim podaří to nezvorat).

A co vy – preferujete singleplayer, nebo multiplayer?

Singleplayer
Multiplayer
Rád si zahraju obojí
Celkem hlasů: 598
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background