background - Nové rozšíření COD:BO3-Čekají nás DRACI!
Nové rozšíření COD:BO3-Čekají nás DRACI!

Nové rozšíření COD:BO3-Čekají nás DRACI!

4. 07. 2016
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
8 min čtení

Čeká nás další multiplayerové rozšíření pod spisovou značkou "Descent" do oblíbené střílečky Call of Duty: Black ops3. Již řadu let funguje, že každé DLC obsahuje 4 nové MP mapy a jeden nový zombie svět. Co nás čeká teď? Věříme, že leckteří budete překvapeni, stejně jako naše redakce. Tak pojďme na to!

První mapou je „Empire“, neboli remake oblíbené Raid z BO2. Pro připomenutí, hráči se budou prohánět po velké vile, která patřila miliardářovi.

Další mapa nese název „Cryogeny“. Ta zní hodně lahodně, jedná se o vězení u Mrtvého moře, které střeží ty nejtěžší zločince.

Dále na nás čeká „Bersekr“ a to je místo, které zmrzlo v čase. Jedná se o zmrzlou vikingskou vesnici, střelce bude jistě otravovat silná vánice.

Poslední přírůstkem do MP části hry je „Rumble“. To je zapomenutá aréna robotů, kde se budete prodírat skrz jejich rozpadající se zbytky.

A ještě nám zbývá zombie část hry. Slavná čtveřice Dempsey, Nikolaj (příběh tentokrát právě Nikolaje), Takeo a Richtofen se vydají do Stalingradu za druhé světové války. Mapa se jmenuje „Gorod Krovi“, což je rusky město krve a příběh vypráví, že sověti a nacisté použili různé superzbraně a budeme čelit hned několika novinkám. Kromě šilených zombie máme, namysli létající drony, jekéhosi kyborga se srpem a dělem, elektrifikovaný kostlivci a živý drak. Ano, drak. Ano živý. Ano pomátli se. Ano drak ve Stalingradu za 2. světové války v akční hře. Ano.

Co se týče zbraní v zombie šílenství, čekají nás 2 nové superzbraně, nová past v podobě padajícího satelitu který přiláká zombie, vyhodí elektrický proud a zabije zombie, nový zombie štít který je z dračích kostí a naplněn smrtelnou kyselinou a co stojí za velikou pozornost je návrat hlavní střelecké ikony COD:WaW a tím není žádná jiná zbraň než PPSH-41.

Nové ŠÍLENÉ DLC vychází již 12. července pro PS4 a pro ostatní platformy následující měsíc. Treyarch dokazuje, že nezná hranic. Futuristická akce odehrávající se v aréně mrtvých robotů a následně ve vikingské vesnici či s draky, to se jen tak nevidí!

Trailer a ankeka pod článkem.

Těšíte se na nové DLC? Není to přeci jen už trochu moc?

Ano těším, jeho šílenost se mi zamlouvá.
Ne netěším, vývojáři už nemají nápady, které by za to stály.
Celkem hlasů: 142
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background