background - Hororovka The Other 99
Hororovka The Other 99

Hororovka The Other 99

8. 07. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Co nám nabídne nová hororová survival hra? Sama hra od studia Burning Arrow se prý inspirovala u Hunger Games a Battle Royal.

Hra začíná, když se proberete na pustém ostově, nevíte co se kolem Vás stalo a v ruce držíte lísteček s nápisem: ''jediná cesta z ostrova je přes Other 99''.

Hra Vás dostane až na konec Vaší lidskosti při boji o jídlo, vodu a zbraně na ostrově, kde je každý nikdo.

Na Vás záleží to, jakou cestou hru projdete a jaký styl zvolíte. Můžete každého na potkání brutálně zavraždit, nebo zvolíte tichou cestu a budete se vyhýbat konfliktům s ostatními lidmi. Avšak pozor, pokaždé když někoho zabijete, může to částečně ovlivnit hru, jelikož každý člověk v této hře je unikátní a má svůj vlastní příběh a vlastní ''kousky skládačky'', které tvoří celé The Other 99.

Jakou cestu zvolíte? Jak přežijete Vy?

Celá hra mi osobně připomíná hororovou first-person survival hru The Forest. Kde obdobně se proberete na ostově mezi kanibaly a je jen na Vás, jak zde přežijete.

Uvidíme co nám nakonec celá hra nabídne. Hra by měla být dostupná na Steamu ještě tento rok a to pro Windows i Mac.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background