background - Battlefield 1 open beta již v srpnu!
Battlefield 1 open beta již v srpnu!

Battlefield 1 open beta již v srpnu!

15. 07. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
5 min čtení

Jako pokaždé, když EA přišlo s novým Battlefieldem, bude i nyní spuštěna veřejná Beta. Studio DICE potvrdilo, že po Gamescomu v Kolíně nad Rýnem, který se bude konat od 17. do 21. srpna, bude spuštěna Open Beta Battlefield 1.

Na bojišti první světové války bude moct být až 64 hráčů. Jak už určitě víte, na vyzkoušení budou dvou i tříplošná letadla, vzducholodě, bombardéry, ale například budete moci řídit i koně.

Samotný Battlefield 1 je nyní v uzavřené Alfa verzi, kde je testována. Brzy však bude spuštěna Open Beta. Pokud se budete chtít dostat do této Bety o něco dříve, musíte se přihlásit na Battlefield Insider. Díky Battlefield Insideru budete mít přístup do zmíněné Bety, dále kromě informací o samotné hře, budete dostávat informace o herních odměnách, exkluzivním obsahu a možnosti nahlédnutí do zákulisí. Také jiné informace ze světa EA. Beta verze by měla být přístupná na všechny platformy, pro které bude Battlefield 1 vytvořen. To znamená Play Station 4, Xbox One a PC.

Samotná hra pak vychází 21. října. Pokud si předobjednáte hru z oficiálních stránek již nyní, plnou hru budete moci hrát už o 3 dny dříve.

game

Pro zajímavost Vám nabídneme mimo jiné i pár multiplayerových gameplayů ze samotné hry.

war

war2

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background