background - Budoucí novinky v GTA V
Budoucí novinky v GTA V

Budoucí novinky v GTA V

11. 05. 2015
Jiří Gabriel
0 obrázků
5 min čtení

GTA V je velmi známá a oblíbená hra od vývojářství Rockstar. Vývojářství má na triku také sérii Max Payne. Hra GTA V byla vydána v roce 2013 na konzole Playstation 3 a Xbox 360. V roce 2014 hra byla vydána na konzole Playstation 4 a Xbox One. V roce 2015 v dokončené a finální verzi hry na PC. Tahle hra byla opravdu hodně očekávanou videohrou a náklady na její vývoj jsou nejvyšší v historii videoher. Ale tento článek bude o nadcházejících možnostech. Rockstar chce přidat video editor pro hráče na Playstation 4 a Xbox One. Video editor je velice oblíbená funkce ve verzi pro PC.

Další novinkou je, že Rockstar prohlásil, že za modding v singleplayerové hře trestat nebude. Ovšem některé módy v online hře fungovat nebudou a mohou tak znemožňovat některé základní funkce hry. Rockstar prohlásil: "Podporujeme modderskou komunitu a nechceme je blokovat za zlepšování naší hry. Podporujeme i módy samotné, jako například v GTA IV které bylo dost oblíbené na módy. Chceme, aby naši fanoušci dostali to, co chtějí aby v naší hře bylo a aby dostali dost zábavy v naší hře."

Také budou přidány další funkce, ale zatím se neví, jaké. Mohly by dost zpestřit hru, přidat více zábavy a možností. GTA V je nevídaně zábavná hra, takže se tyto aktualizace dost hodí, zejména pro ty, kteří se chtějí "vyblbnout" a uvolnit se u hraní. Doufejme, že Rockstar tyto aktualizace vydá brzy a ať budou zábavné.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background