background - Nové postavy v Injustice 2
Nové postavy v Injustice 2

Nové postavy v Injustice 2

31. 07. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
5 min čtení

Comic-Con v San Diegu přinesl několik odhalení pro hru Injustice 2.

V traileru jsou vidět dva charaktery, konkrétně Wonder Woman a Blue Beetle. Krom těchto dvou, se ve hře rozhodně ukáží také Bat-man, Superman, Supergirl, Aquaman, Flash, Atroucitus a Gorilla Grodd. Většina tedy z předešlých dílů.

Injustice2

Vývojáři naznačili, že nové charaktery by mohly zahrnovat někoho z Mortal Kombat. Ovšem nebude to Scorpio.

Scorpio, byl nejstahovanější postava do Injustice 1, bylo by tak opravdu hloupé, ho do hry zasadit znovu, říkají vývojáři. Chtějí tak oživit hru, ale né se opakovat. Celkový počet hratelných postav by podle posledních informací, měl být 28.

Gmpl

New

Boj se přenese do nám známého Gotham City, Metropolis a Atlantidy. Ovšem tyto místa budou obohacená o několik hratelných destinací.

Vaše hrdiny budete moci vylepšovat i vizuálně, upravovat a akupovat jiné vzhledy obleků. Možná budeme moci změnit barvu Batmana, například z klasické černé na žlutou, nebo červenou.

Ve hře bude mód Tournament, kde proti sobě budou hráči klasicky bojovat a Story Mode. Story Mode bude prý navazovat na Injustice 1, jak říká jeden z hlavních vývojářů Ed Boon. Celý příběh však neodhalil, ale prý bude příběh poutavý a konec bude úžasný.

Ed Boon také sdělil, že Injustice 2 možná bude i pro PC. Zatím oficiálně je hra potvrzena na Xbox One a Play Station 4 a to v roce 2017. Trailery vypadají úchvatně a grafika vypadá také moc dobře. Uvidíme tedy, s čím novým vývojáři přijdou.

Zde je i nový trailer s Wonder Woman a Blue Beetle

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background