background - Superrealistické GTA V díky 4K módu
Superrealistické GTA V díky 4K módu

Superrealistické GTA V díky 4K módu

3. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Nejen Skyrim má pověst hry, která by šla nazvat „Mod it, until it crashes“ nejrůznější vychytávky upravující, či zlepšující herní zážitek můžeme najít všude možně a GTA V se může chlubit celkem velkou modderskou základnou. Takže se můžete po San Andreas prohánět jako Iron Man, střílet po nepřátelích z bizarních zbraní, či vyvolat zombie apokalypsu... Dnes si ale posvítíme na fotorealistický mód, který z GTA V dělá hru, která je pomalu hezčí než realita.

Tento mód se jmenuje NaturalVision ✪ Photorealistic GTA V a přidává textury až ve 4K rozlišení, zlepšuje odlesky – no prakticky vylepšuje veškeré vizuální aspekty hry. Samozřejmě, jak už sami tušíte, tak k rozjetí téhle věci potřebujete proklatě silné PC a bohužel mnohé z nás čeká to zjištění, že naše počítače se rozpouští už jen jak o tomhle módu slyší. Pokud vás tato modifikace zaujala, tak si ji můžete stáhnout zde – rovněž si zde můžete přečíst dodatečné informace (včetně toho, jaké další podpůrné ad-ony se hodí si stáhnout).

Autor prohlašuje, že video a fotodokumentaci zachytil na 4x Nvidia DSR s dodatečnou 2x MSAA a v přiloženém traileru použil několik specifických ad-onů (konkrétní seznam najdete v popisu videa vloženého níže). V read me textu pak popisuje další detaily a návod k instalaci.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background