background - Sniper, Ghost, nebo Warrior? Sniper Ghost Warrior 3!
Sniper, Ghost, nebo Warrior? Sniper Ghost Warrior 3!

Sniper, Ghost, nebo Warrior? Sniper Ghost Warrior 3!

6. 08. 2016
Robin Oleksink
1 obrázků
7 min čtení

Před pár dny vyšel nový trailer ke hře Sniper Ghost Warrior 3. Bude plný škrcení, bodání, skoků na nepřátelé a samozřejmě odstřelování.

Příběh se bude odehrávat v celém otevřeném světě, který bude obrovský s mnoha možnostma hraní. Díky dynamickému počasí střídající den a noc, ovlivní Váš postup a budete tak muset používat rozdílnou taktiku ve dne a jinou v noci.

World

Příběh bude zasazen do smrtelně nebezpečného Kavkazu a Ruského pohraničí, kde Vám při prozkoumávání tamního prostředí pomůže první novinka, kterou je Reacon Dron, High-tech s kterou budete moci prohledávat okolí z bezpečné vzdálenosti a tak připravit dobrou taktiku, proti Vašim nepřátelům. Zlepšujte zkušenosti ve vytvořených módech, které Vám nakonec pomohou vylepšovat Váš Dron.

dron

dron2

Pokud se budete chtít dostat rychle z bodu A do bodu B a nechce se Vám chodit pomalu pěšky, budete moci riskovat a využít otevřených silnic v nějakém vylepšeném autě. Musíte však dávat pozor, motorizovaní nepřátelé často hlídkují na silnicích a Vy se tak budete muset rozhodnout, zda tuto hlídku předjedete, zautočíte na ně zezadu a s plnou palebnou silou, nebo půjdete do blízkého lesa a tiše je zneškodníte pomocí promyšlené taktiky a odstřelovací pušky. Nebo prostě a jednoduše z auta vystoupíte a najdete si jinou cestu. Volba bude jen a jen na Vás, jelikož svět v Sniper Ghost Warrior 3 je veliký.

snip

Je na Vás, jak se rozhodnete. Budete Sniper, Ghost, nebo Warrior? V této hře můžete být vše! V této dechberoucí hře s krásnou grafikou, otevřeným světem a haldy nepřátel nečekejte, že bude mít někdo slitování.

Ve hře bude také možno způsobit spousta výbuchů, rychlé akce, střelby, nebo tichého zabití nožem, vlastníma rukama i ''sniperkou'' s tlumičem.

Hra vyjde 27.1.2017 na Xbox One, Play Station 4, PC

Zdroje: sniperghostwarrior3.com

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background