background - Akademie progamingu?
Akademie progamingu?

Akademie progamingu?

10. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Na konci minulého týdne byla v Brně otevřena herna Game Academy, která kromě běžné nabídky hraní nabízí i možnost instruktáže ke kompetitivním hrám jako Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2 či League of Legends – stručně řečeno, tato herna si dala za úkol vzít hráče a lidově řečeno udělat z nuly hrdinu (či spíše z n00ba hrdinu). Takže pokud jste kupříkladu ve výše zmíněných hrách stejně beznadějný případ jako já, tak vám třeba odborná instruktáž pomůže dostat se z počáteční nešikovnosti.

Herna Game Academy se nachází v centru Brna (Kopečná 19) kousek od hlavního nádraží (viz oficiální stránky na Facebooku) a rovněž spolupracuje s nedalekým esports barem Tribunál, takže toto duo vytváří jakousi herní oázu uprostřed rušného města.

Zahájení provozu Game Academy probíhalo v přátelském duchu a s boucháním šampáňa (ke křtění místních počítačů naštěstí nedošlo) a následoval turnaj v CS:GO, Dotě 2 a LoL. Herna sama má pak kromě neděle otevřeno od devíti ráno do devíti večer (člověk s obsesí k symetrii by byl dozajista potěšen)

Nějaké fotky z otevíračky:

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background