background - Svět jménem New Bordeaux
Svět jménem New Bordeaux

Svět jménem New Bordeaux

13. 08. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

V nedávné době přišli vývojáři opět s novinkou představení další části hry. Konkrétně jde o představení celého města Mafie 3, New Bordeaux.

Město na první pohled poklidné, s bohatou kulturní rozložeností, s mnoho národnostními skupinami. Tak působí na první pohled město New Bordeaux. Opak je ale pravdou, každá z deseti čtvrtí působí na venek krásně, uvnitř jsou však brutální a krvežíznivé. V každé čtvrti tohoto města najdeme něco ''špinavého'', ať už jde o vydírání, napadení, či brutální vraždy.

Celá Mafie se tak přesouvá od elegánů s drahýmy obleky a kravatami, k vládě nožů a brokovnic. Nové záběry ze hry a části měst, které byly doposud skryty, můžete najít ve videu pod textem. Vývojáři nám připravili opravdu pěkné video s představením skoro celého města a jeho rozložení. Ve videu jsou i doposud nezveřejněné záběry.

City

Celá hra působí trochu akčnějším stylem, než jsme byli zvyklí u předešlých dílů Mafie. Uvidíme jak nakonec celá hra dopadne.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background