background - Open beta Titanfall 2 začíná tento víkend!
Open beta Titanfall 2 začíná tento víkend!

Open beta Titanfall 2 začíná tento víkend!

18. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Pokud jste vlastníky konzole PS4 nebo Xbox One, tak budete mít příští dva víkendy jedinečnou možnost vyzkoušet si chystanou multiplayerovou řežbu Titanfall 2.

První víkend (počínaje pátkem 19. srpna) budou k dispozici módy Bounty Hunt, kde se budou dva týmy o počtu 5v5 vzájemně masakrovat, ovšem bude nutné si nahrané skóre zavčas uložit, než vás zabijí, protože v tom případě o něj přijdete. Potom tu bude mód Pilots vs. Pilots o počtu 8v8 a tohle ani není nutné komentovat – prostě dostanete za úkol udělat z nepřítele hromadu šrotu. Co se týče map, tak budou k dispozici rovněž dvě a to Boomtown se spoustou objektů, střech a vnitřních prostorů, kde bude dost místa pro taktický útok a pak Homestead, která by měla nabídnout rozsáhlejší otevřený terén a tudíž víc místa pro útok s Titány.

Druhý víkend (počínaje pátkem 26. srpna) do módů přibude Amped Hardpoint, což je bitva 6v6 přičemž jeden tým brání hardpoint a druhý se ho snaží dobít. Druhý víkend rovněž přiskotačí další mapa a to Forward Base Kodai, kde většinu prostoru zabírá obří hlavní budova, takže Titáni budou moct chodit po její střeše, zatímco pěšáky čeká bitva uvnitř.

Možná by vás ještě zajímalo, proč beta Titanfall 2 nebude i na PC – důvod je prý ten, že vývojáři by hru nestihli pro počítače optimalizovat a tudíž by nebyla pořádně hratelná. Navíc by prý díky PC verzi mohlo dojít k úniku informací o příběhové kampani a vývojářský tým nechce – a to cituji: Aby se v Titanfall 2 někdo neoprávněně vrtal.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background