background - James Bond se vrací!
James Bond se vrací!

James Bond se vrací!

20. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
3 min čtení

Je tomu už nějaký pátek, co vyšla populární hra GoldenEye 007 pro Nintendo 64 – možná se mezi vámi najdou pamětníci této legendy z roku 1997 (i když je to, jak si sami jistě dokážete spočítat, skoro 20 let co vyšla). Nicméně nyní se nám Mr. Bond znovu vrací, a to díky neoficiálnímu remaku, který agenta 007 vrací znovu do akce. GoldenEye Source, jak se tato předělávka jmenuje, obsahuje bohužel pouze a jedině multiplayer a to z toho důvodu, že autoři nemají dost lidí na to, aby dali dohromady kampaň. Ale i tak stojí tento fanouškovský počin za pozornost. Najdeme zde 25 původních map zcela přetvořených do Source enginu od Valve, předělané modely postav, 10 různých herních modů a redesignované zbraně.

A co je na tom všem nejlepší? Tento fanouškovský remake je dostupný zcela zdarma ke stažení a to na této stránce.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background