background - Nový Overwatch Animated Short – The Last Bastion
Nový Overwatch Animated Short – The Last Bastion

Nový Overwatch Animated Short – The Last Bastion

21. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Podobně jako v Team Fortress 2 jsou i hrdinové v Overwatch představováni v krátkých filmečcích, které ovšem na rozdíl od TF2 nejsou laděny komediálně.

Už jsme mohli vidět videa hned několik hrdinů – Winstona, Widowmaker, Hanza a Genjiho, Soldiera: 76 a Anu (ačkoliv v případě Any to nebyl animated short, jen představení životního příběhu této hrdinky).

V The Last Bastion nacházíme našeho známého robotického hrdinu uprostřed lesů, kde se probírá po dlouhé době ničenosti a zjišťuje, že ostatní automatoni jsou zničeni a Omnická krize skončila. A tak se náš milý poslední Bastion musí tak nějak smířit se svou novou existencí. Také nejde přehlédnout, že podoba Bastiona ve videu odpovídá jednomu jeho hernímu skinu, který byl exkluzivní součástí Origins edice hry Overwatch.

Ve videu lze také mimo jiné vidět hrad Eichenwalde (což je chystaná nová mapa) a křižácké válečníky, kteří brání Německo během útoku Omniců. (ke Křižákům patřil například válečný hrdina Balderich von Alder a také Reinhardt Wilhelm – jedna z hratelných postav ve hře).

Na video The Last Bastion se můžete podívat zde:

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background