background - Bude mít PS4 svou slim verzi???
Bude mít PS4 svou slim verzi???

Bude mít PS4 svou slim verzi???

24. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Na internetu se v poslední době objevily zprávy o údajné slim verzi současného PS4 – a dokonce i fotografie a mnoho ujištění o „reálnosti“ této věci.

Odkud se však tyto informace berou? Podle serveru PlayStation LifeStyle pochází fotografie z britského akčního webu Gumtree, kde se tato údajná slim verze objevila v nabídce uživatele, vystupujícího pod nic neříkajícím jménem „ADAM.“ Podle něj se jedná o zatím neohlášenou verzi PS4, kterou nemají k dispozici ani developeři.

Na celém tomto příběhu je ovšem pár podezřelých věcí. Jednak je nepravděpodobné, že by se nějaký náhodný člověk z internetu dostal k skutečné nové verzi PS4, jednak by ji asi těžko nabízel k prodeji a hlavě dá se velmi vážně pochybovat o tom, že Sony skutečně PS4 Slim vyrábět hodlá. PS4 sama osobě není o moc větší než PS3 SuperSlim a společnost má teď plné ruce práce, aby dala dohromady PS4 Neo (dražší a výkonnější verze současné generace PlayStationu).

Vlastně je docela možné, všechny informace a fotografie jsou velmi dobře vymyšlený hoax, jako tomu bylo v případě údajného úniku obrázků ovladače k chystané konzoli Nintendo NX (viz obrázek níže) – nakonec se totiž ukázalo, že onen ovladač byl vyroben v 3D tiskárně lidmi, kteří s Nintendem vůbec nesouvisí.

Na druhou stranu, na internetu se vyrojilo hned několik unboxing videí, které působí celkem reálně a celé teorii o hoaxu poměrně dost zatápějí... Co říct závěrem? Buď se jedná o jeden z největších hoaxů všech dob, nebo se skutečně díváme do tváře nové verze PS4.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background