background - Nové detaily o chystaných DLC pro Battlefiled 1
Nové detaily o chystaných DLC pro Battlefiled 1

Nové detaily o chystaných DLC pro Battlefiled 1

26. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
3 min čtení

Skutečnost, že Francie a Rusko se do hry dostanou až v rámci DLC známe (a mnozí z nás jsme se nad tím už stihli nas█at). Nyní ovšem zvíme více detailů – Francouzi se do boje přidají v rámci DLC They Shall Not Pass, které by mělo vyjít v březnu 2017 a Ruská armáda pak bude následovat o něco později.

K oběma DLC budete mít přístup, když si zároveň s hrou koupíte Premium Pass (bude stát kolem 1200 Kč), který bude navíc obsahovat 20 zbraní, 14 psích známek, elitní classy, nová vozidla, battlepacky se specifickými zbraňovými skiny apod. Hlavně také exkluzivní předčasný přístup k šestnácti multiplayerovým mapám.

Zní to sice zajímavě ale... pamatujete časy, kdy byly hry prodávány celé a ne po částech? Nutno konstatovat, že EA s touto svou politikou docela chladí nadšení hráčů z Battlefield 1 – ale upřímně, to se dalo čekat. Nyní nezbývá než doufat, že obsah DLC bude rozsáhlejší, než jak tomu bylo v případě Battlefront a hlavně Battlefiled Hardline (zrovna v tom druhém zmiňovaném byl obsah obecně vyloženě ostudný).

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background