background - Jak je to s The Last of Us 2 ?
Jak je to s The Last of Us 2 ?

Jak je to s The Last of Us 2 ?

28. 08. 2016
Robin Oleksink
1 obrázků
3 min čtení

The Last of Us je bezpochyb jednou z nejlepších survival hororů této doby. Hra trhala rekory v několia zemích světa. Není divu, že plno lidí se dožaduje pokračování této hry. Když vyšla první nextgen. konzole Play Station 4, plno lidí bylo v očekávání, že vývojáři z Naughty Dog přijdou i s pokračováním. Namísto toho přišli s graficky upravenou verzí prvního dílu.

face

Nyní kolují informace o tom, že hra je ve vývoji. Stoprocentní ale není nic, vývojáři hru nepotvrdili, ale ani nevyvrátili, je tedy dost možné, že se na ní právě pracuje. Na internetu také kolují články, které říkají, že TLoU bylo pozastaveno díky Uncharted 4, kterému se vývojáři chtěli věnovat co nejvíce a udělat tak skvělou hru.

Z dostupných, sice neověřených informací však můžeme soudit, že nová hra je ve vývoji. Uvidíme jaké informace nám vývojáři dále přinesou.

Samozřejmě Vás budeme informovat.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background