background - Jak získat velký počet exp a Stardustu v Pokémon Go
Jak získat velký počet exp a Stardustu v Pokémon Go

Jak získat velký počet exp a Stardustu v Pokémon Go

29. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
8 min čtení

Pokémon Go je stejně jako originální Pokémon fenoménem, který zasáhl doslova gargantuovský počet lidí. A jak známo, čím víc lidí hru hraje, tím víc existuje triků na získání lepšího skóre, či v našem případě expů.

Řekl bych, že většina z vás, kteří už Pokémon Go nějaký čas hraje, už zná ten trik s kombinací Lucky Egg a evoluce většího počtu pokémonů. Pokud nevíte o co go, tak je to poměrně jednoduchá věc – neevolvujete pokémony po jednom, ale ve skupině (ideálně tak kolem deseti) a spolu s tím máte aktivní Lucky Egg, které vám za veškeré akce ve hře dodává dvojnásobek exp. Ještě lepší je, když během evoluce získáte nové, a vámi dosud neobjevené, pokémony – to hru vyždímáte ještě více.

Jiná věc je ovšem Stardust – tahle tolik potřebná surovina jde získat jen lovem pokémonů. Také ji můžete získat jako formu odměny za obsazování gymů, ale obecně vzato platí, že se jedná o nedostatkový materiál. Ovšem i na to existuje poměrně jednoduché řešení – stačí se účasnit komunitních akcí ve vašem okolí, nebo (pokud jste z menší obce) na nějakou takovou akci dorazit. Kromě klasického hromadného lovu pokémonů se organizují i tzv. lure párty, či lurování (záleží, jak jste navyklí tomu říkat). V zásadě jde o to, že se domluví větší skvadra lidí, sejdou se na místě, kde je víc pokéstopů na jednom místě a na všech nahodí lury.

Určitě jste někdy ve městech narazili na místa, která jsou proslulá právě tím, že je tam víc pokéstopů, ale vtip je v tom, že někdy se pokéstopové oázy nacházejí dál od města. Onehdy se například konala lure párty v Brně, v Novém Lískovci, což je část města mimo centrum, ale zase je zde místo rovnou se čtyřmi pokéstopy. Místní hráči využili tuto rajskou pokémonní zahradu nejen pro chytání příšerek, ale spojili to i s grilovačkou a poznávačkou, aby se utužili společenské vazby. V tomhle jsou právě lure party lepší než hromadné lovy – nikam se nelítá, jen sedíte na místě a klábosíte s ostatními. K tomu si navíc připište, že si farmíte Stardust a ano, zároveň i slušný počet exp. Právě z tohoto důvodu bych lurování považoval za nejlepší formu, jak se v Pokémon Go dostat co nejrychleji na vysoký level.

Pár obrázků z oné Brněnské akce:

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background