background - Detaily o Battlefiled 1 open beta
Detaily o Battlefiled 1 open beta

Detaily o Battlefiled 1 open beta

30. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
9 min čtení

Tramtadadá! Tolik očekávaná open beta hry Battlefiled 1 je už v podstatě tu a nyní vám prozradíme nějaké detaily, které se vám budou hodit (tedy pokud nejste natolik fanatičtí battlefielďáci, že jste si je už zjistili sami – pokud ano, tak čest vám).

Open beta začíná 31. srpna a bude dostupná na všech podporovaných platformách – PlayStation 4, Xbox One a PC. Nicméně pokud se účasníte Battlefield Insider programu, tak pravděpodobně dávno hrajete. Každopádně, jestli chcete BF1 hrát, tak ve vašem Origin klientovi musíte mít potvrzenou účast v programu testování her (najdete ho přímo v klientovi pod Origin→účet a soukromí→Program testování her).

Co nás v betě vlastně čeká? Budete mít možnost bojovat na mapě Sinajská poušť, v lokaci východně od El-Jifar. To znamená vedro, písek a velmi proměnlivé povětrnostní podmínky. Co se týče terénu, tak jsou zde velké otevřené pláně, duny, skaliska, ale i vesnice jménem Bir el Mazar, kde se bude možné takticky skrývat (tedy až do doby, než ji někdo rozstřílí na hadry).

Co se týče dopravních prostředků, tak se dočkáme klasiky – obrněné transportéry, tanky, letadla... Ale budeme tu mít i věci neklasické, v první řadě vláček. Ano říkám vláček, i když se ve skutečnosti jedná o po zuby ozbrojené a obrněné monstrum, z jehož „hřbetu“ budete moct rozstřílet všechny, kdo budou mít tu smůlu, že se dostanou na dostřel. Vlak bude fungovat jako Behemoth, to jest, že na něm bude moct jeden tým působit jako posádka a... inu, bude to něco, co jen tak nesestřelíte. Ve vlaku bude moct být až šest hráčů najednou, včetně mašinfíry. Další interesantním dopravním prostředkem zde bude tolik očekávaný kůň, na jehož (tentokrát už opravdovém) hřbetu můžete kličkovat po mapě, střílet, nebo podle staré beduínské tradice do nepřítele najet s mečem a bojovým pokřikem na rtech.

Přímo ve hře budou k dispozici dva módy. Jednak léty prověřený Conquest, kde se proti sobě postaví 64 hráčů při zabírání control pointů a kde bude potřeba vhodně kombinovat útok a obranu. Potom o něco mladší Rush, kde bude bojovat 24 hráčů, přičemž jeden tým útočí a druhý brání. Samozřejmě, tohle je svět inspirovaný první světovou válkou, takže tu už nebudeme mít M-COM stanice, ale telegrafní stanoviště.

Poslední důležitá informace je taková, že váš postup hrou (získané zbraně, hodnosti atd.) se nepřenesou do finální hry, ale to by vás nemělo rmoutit. A pokud vás zajímá, kdy open beta končí, tak o tom se nikdo z Dice zatím nemínil – což pro vás znamená jediné: Hrajte dokud to jde!

Abyste si udělali představu o tom, jak bude open beta vypadat, tak zde je hodinové video z Gamescomu:

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background