background - Vyšel datadisk Legion pro World of Warcraft
Vyšel datadisk Legion pro World of Warcraft

Vyšel datadisk Legion pro World of Warcraft

31. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

V pořadí šestý dodatek ke hře World of Warcraft už přistál na pulty našich obchodů. Příběhově navazuje na předchozí datadisk Warlords of Draenor a přinese spoustu novinek. V první řadě novou lokaci Broken Isles, kde se to hemží démony, kteří si na vás rádi smlsnou (pokud si na nich dříve nesmlsnou vaše zbraně). Dále úplně nové povolání Demon Huntera, který ve hře rozhodně nebude jen tak na ozdobu, kromě toho, že je ideální jako tank, nebo jako bojovník má i schopnosti hodné profesionálního zabijáka – Spectral Sight vám umožní vidět skrze zdi a rovněž můžete metamorfovat, což vám dá super sílu, nebo super odolnost. Aby toho nebylo málo, tak Demon Hunter umí i doublejump a plachtění, což mu dodá spoustu možností v rámci pohyblivosti.

Za zmínku stojí i nový systém artefaktů, přičemž každé povolání bude mít svůj vlastní k získání, navíc každý artefakt se bude posilovat skrze plnění úkolů. Ještě také přibude nový strom dovedností v PvP části hry a... inu, hromadu nových dungeonů, raidů a spoustu jiných možností, jak se ve hře zabavit.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background